Sæson 2021-2022

Alle træningstider gælder fra uge 32 og er med forbehold for ændringer.

I / du er altid velkommen til at kontakte vores træner og bestyrelse for yderlige informationer.

U5 Trille Trolle

Tirsdag kl. 17.00 – 18.00 Den Tyske skole i Rødekro

Dorthe Gaarde ☎️ 30 25 36 49

U6 & U7 Mix Aabenraa

Tirsdag kl. 16.30 – 17.30 Arena Aabenraa  Hal 3

René Jørgensen ☎️ 25 38 84 90

U6 & U7 Mix Rødekro

Torsdag kl. 16.00 – 17.00 Rødekrohallen

Peter Poulsen ☎️ 21 75 80 97

U8 Mix Aabenraa

Tirsdag kl. 16.00 – 17.00 Arena Aabenraa Hal 5

☎️

U8 Mix Rødekro

Torsdag kl. 16.00-17.00 Rødekrohallen

Peter Poulsen ☎️ 21 75 80 97

U9 Mix

Tirsdag kl. 16.00 – 17.00 Arena Aabenraa Hal 2

Nadia Gaardsvig Buchard ☎️ 40 78 24 68

U11 Piger

Mandag kl. 16.30 – 18.30 Agoraen Aabenraa

Torsdag kl. 17.00 – 18.30 Rødekrohallen

Peter Poulsen ☎️ 21 75 80 97

U11 Drenge

Tirsdag kl. 17.30 – 19.00 Rødekrohallen

Onsdag kl. 16.30 – 18.00 Arena Aabenraa Hal 3

Fredag kl. 16.15 – 17.30 Arena Aabenraa Hal 2

Charlotte Galle Hansen ☎️ 28 93 23 31

U13 Piger

Tirsdag kl. 16.00 – 17.30 Rødekrohallen

Torsdag kl. 17.00 – 19.00 Gymnasium hal Aabenraa

Fredag kl. 17.30 -19.00 Arena Aabenraa Hal 2

Karen Steensen ☎️ 22 37 00 66

U13 Drenge

Tirsdag kl. 17.30 – 19.00 Arena Aabenraa Hal 3

Onsdag kl. 18.30 – 20.00 Fladhøj Hallen Rødekro

Torsdag kl. 18.30 – 20.00 Rødekrohallen

Tommy Jensen ☎️ 40 58 58 90

U15 Piger

Tirsdag kl. 19.00 – 21.00 Rødekrohallen

Onsdag kl. 18.00 – 20.00 Arena Aabenraa Hal 3 (Hold 2)

Torsdag kl. 19.00 – 20.30 Arena Aabenraa Hal 1 (Hold 1)

Fredag kl. 17.30 – 19.00 Rødekrohallen

Stefann Knutzen ☎️ 22 21 46 07

U15 Drenge

Mandag kl. 19.45 – 21.15 Arena Aabenraa Hal 3

Tirsdag kl. 19.00 – 21.00 Arena Aabenraa Hal 3

Torsdag kl. 16.30 – 18.00 Arena Aabenraa Hal 2

Karsten Rudebeck ☎️ 29 60 36 66

U17 Piger

Mandag kl. 18.15 – 19.45 Arena Aabenraa Hal 3 (Hold1)

Tirsdag kl. 17.30 – 19.30 Arena Aabenraa Hal 1

Torsdag kl. 17.30 – 19.00 Arena Aabenraa Hal 1 (Hold 1)

Torsdag kl. 19.00 – 21.00 Arena Aabenraa Hal 2 (Hold 2)

Fredag kl. 16.00 – 17.30 Rødekrohallen

Allan Galle Hansen ☎️ 51 58 16 50

U17 Drenge

Mandag kl. 19.45 – 21.15 Arena Aabenraa Hal 3

Tirsdag kl. 19.30  –  21.30 Arena Aabenraa Hal 1

Torsdag kl. 18.00 – 19.30 Arena Aabenraa Hal 2

Jesper Petz ☎️ 20 12 83 27

U19 Drenge

Tirsdag kl. 19.30 – 21.30 Arena Aabenraa Hal 2

Torsdag kl. 20.00 – 21.30 Rødekrohallen

Fredag kl. 17.30 – 19.00 Arena Aabenraa Hal 1

Henrik Venø ☎️ 51 31 44 06

U19 Piger

Mandag kl. 18.15 – 19.45 Arena Aabenraa Hal 3

Tirsdag kl. 17.30 –  19.30 Arena Aabenraa Hal 2

Torsdag kl. 19.30 – 21.30 Arena Aabenraa Hal 2

Jesper Danielsen ☎️ 23 65 95 71

Senior Damer 3. Div

Tirsdag kl. 17.30 – 19.30 Arena Aabenraa Hal 2

Torsdag kl. 19.30 – 21-30 Arena Aabenraa Hal 2

Jesper Danielsen ☎️ 23 65 95 71

Senior Herrer Jyllandserie

Tirsdag kl. 19.30 – 21.30 Arena Aabenraa Hal 2

Torsdag kl. 20.00 – 21.30 Rødekrohallen

Henrik Venø ☎️ 51 31 44 06